HAKKIMIZDA

Defence Network Turkey; 

Türk Yerli Savunma Sanayinin buluşma noktasıdır. 

“Yerli ve Milli” sloganı ile yola çıkmış olan girişimimiz her türlü küresel karşı düzen ve odaklara karşı milli birlik ve beraberlik içerisinde ülkemizin savunma sanayi konusundaki yeteneklerini geliştirmek isteyen tüm firma, kurum, kuruluş ve profesyonellerinin bir araya geldiği bir platform olmayı hedeflemektedir. 


Defence Network Turkey iki hedefe odaklanmıştır;

MİLLİ ve YERLİ       &         İHRACATTA BİRİNCİ


Defence Network Turkey; 

Türk Silahlı Kuvvetleri başta olmak üzere güvenlik ve savunma sanayi kapsamında gerçekleşen tüm proje, ürün, hizmetler ile tüm bu bileşenlere ait küresel ölçekteki ihracat faaliyetleri ile ilgili olarak öncelikle bir haber portalıdır.


Defence Network Turkey; 

Savunma Sanayi Sektörü ihtiyaçları kapsamında ülkemizde mevcut tüm yeteneklerin bir platformda doğru bilgilerle bir arada sergilenmesi ve ülke içerisinde bir kaynaktan temin edilebilecek herhangi bir ürün ya da hizmet için yurt dışı kaynaklara yönelinmemesi konusunda bir farkındalık yaratmak amacındadır. 


Defence Network Turkey; 

Tam bağımsızlık için Savunma Sanayinde “Yerli ve Milli” olmaktan başka bir çıkış yolu olmadığının farkında olan tüm takipçilerinin en önemli sesi olmak için çalışmaktadır. 


Defence Network Turkey; 

İsminin küresel olarak bir anlam ifade etmesi gayesi, gelişmekte olan Yerli ve Milli Savunma Sanayimizin en önemli hedefinin dünya savunma sanayi pazarları olduğu bilincinden gelmektedir. 

“Kendi kendimize yetmek” kısa vadeli bir hedef olarak görülebilir. Ancak gerçek vizyonumuz “Dünya Savunma Sanayi Pazarlarında söz sahibi olacak konuma gelmek ve Savunma Sanayi ürünlerini ülkemizin en önemli ihracat kalemi haline getirmektir” 


Defence Network Turkey olarak; 

Türk Savunma Sanayinin küresel arenada en yüksek sesi olmak ve uluslararası pazarda Türk Firmalarının hak ettiği yeri alması için çalışmak en önemli ülkümüzdür. 


GÜNCEL HABERLER